Adam Czapla

Adam Czapla

Więcej

Wokalista, trener wokalny. Od lat szkoli się, rozwija w zakresie techniki wokalnej i pracy nad głosem w Polsce i za granicą. Realizuje podejście holistyczne, w oparciu o trening funkcjonalny głosu. Jego mentorem wokalnym jest austriacki nauczyciel śpiewu i foniatra-laryngolog — dr Hubert Noe.

Trener wokalny oraz chórek w programie The Voice Kids TVP oraz The Voice Senior TVP. Przez lata związany z Sienna Gospel Choir oraz formacją Sienna Singers, z którą doszedł do półfinału 9ej edycji programu Mam Talent. Ekspert wokalny w programie “Super Dzieciak” w TV Polsat. Konsultant wokalny przy przygotowaniach polskich reprezentantów w konkursie Eurowizji Junior w latach 2019-2021 roku.

Na swojej dotychczasowej drodze miał okazję pracować z setkami wokalistów, realizując treningi indywidualne, warsztaty grupowe, a także asystując przy dziesiątkach nagrań studyjnych i pracach nad albumami zarówno jako trener wokalny jak i aranżer chórków oraz wokal wspierający. Jego głos możecie usłyszeć w tle takich utworów jak “Forever and a night” – Viki Gabor, “Zaskakuj mnie” Marcina Sójki, “I’ll be standing” Ali Tracz czy “Hasta la vista” Carli Fernandez. W różnych formach współpracował m.in z Viki Gabor, Anią Karwan, Martą Gałuszewską, Sarą James, Roksaną Węgiel, Antkiem Smykiewiczem, Włodzimierzem Dębowskim (wokalista zespołu Łąki Łan), Jeremim Sikorskim, Alą Tracz czy zespołem 4Dreamers.

Ola Nowak

Ola Nowak

Więcej

Ukończyła studia wokalne na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach . Doświadczony pedagog, wykładała na Uniwersytecie w Lublinie na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej oraz Zespole Szkól Muzycznych na Bednarskiej (wydział jazzu)

Jest trenerem wokalnym programu muzycznego ,,The Voice Kids”. Założyła cieszący się ogromną popularnością, edukacyjny kanał dla wokalistów ,,Śpiewaj z Olą”

Prowadzi zajęcia indywidualne i warsztaty wokalne dla dzieci młodzieży oraz szkolenia dla nauczycieli.

Jest czynną wokalistką, współpracuje z Anną Dąbrowską, zespołem Mamy Śpiewamy, Maleo Reggae Rockers w projekcie Panny Wyklęte, Reni Jusis, Ania Rusowicz, Zygmunt Kukla Band, Jose Torres i wielu innych.

Natalia Kawalec

Natalia Kawalec

Więcej

Wokalistka i multiinstrumentalistka. Urodziła się i wychowała w Chicago w Stanach Zjednoczonych.

Gra na pianinie, gitarze, flecie poprzecznym i na ukulele. Lekcje śpiewu pobiera u znanej chicagowskiej artystki, kompozytorki i piosenkarki Jade Maze. Natalia reprezentuje Polonię na różnych polskich i amerykańskich uroczystościach, między innymi śpiewała w Millenium Park podczas pobytu Prezydenta Polski Andrzeja Dudy. W październiku 2019 roku Natalia została laureatką nagrody pt. „Wschodząca Gwiazda Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej” Dzięki temu prestiżowemu wyróżnieniu mogła uświetnić swoim śpiewem Paradę Pułaskiego na 5th Ave w Nowym Jorku, występując przed niemal 200-tysięczną publicznością.

W lecie 2019, po castingu do 3 edycji The Voice Kids udało się Natalii spełnić swoje marzenia i wystąpić w jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Polsce. The Voice Kids emitowany był od stycznia 2020 r. Natalia doszła do ścisłego finału, podczas którego zaśpiewała m.in. utwór „Dziwny Jest Ten Świat” Czesława Niemena oraz zaprezentowała własny singiel pt. „Pozwól”.

W ostatnich latach Natalia zagrała ponad 150 koncertów i brała udział w wielu muzycznych projektach w Polsce i USA. Miała zaszczyt pracować i śpiewać m.in z Cleo, Markiem Piekarczykiem, Golec uOrkiestrą, zespołem Enej, Marcinem Pospieszalskim, Darkiem Malejonkiem i Wojciechem Cugowskim. Obecnie pracuje nad autorskim materiałem.

W 2021 z jej inicjatywy odbył się pierwszy Vokalny Obóz Przetrwania.

James R. Wigginton

James R. Wigginton

Więcej

Wokalista, pianista, trener wokalny. Od 18 lat wykładowca prestiżowego Belmont Music University na wydziale “Commercial Music” w USA. Trenuje głosy, prowadzi zespoły wokalne, jest także dyrygentem orkiestry. Prowadzi kursy z przedsiebiorczości, historii muzyki, a także wykłada “Music Business”. Współpracował z takimi artystami jak: Luke Combs, Brian Kelley (Florida Georgia Line), Nicolle Galyon (autor utworów “Tequila,” “We Were Us”), William Michael Morgan, Brett Eldredge, Lindsay Ell i wielu innych.
Ma za sobą ponad 30 lat doświadczenia w branży muzycznej. Pochodzi z muzycznej rodziny, a muzyka towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Jako pedagog i muzyk podróżował po całym świecie koncertując, prowadząc warsztaty wokalne masterclass i lekcje indywidualne. Prowadzi także sesje nagraniowe w studio. Więcej możecie przeczytać na stronie www.vocaledge.com